Проповідницька поїздка Голови Січеславського Краю Родового Вогнища Рідної Православної Віри о.Ладомира та Воєводи Краю п.Мудрослава на Донеччину.

22 листопада 7517 року голова Січеславського краю Родового Вогнища РПВ о.Ладомир (О.Анікеєнко) разом із воєводою Краю п.Мудрославом (О.Мороко) відвідали м.Краматорськ, що на Донеччині. Відвідини почалися з Недільного Православлення, на яке зібралося двадцять осіб – наші кревники та прихильники Рідної Православної Віри. Ініціативна група на чолі з Ярославом Краматорським визначила гарне місце для проведення славлення – лиса гора, з якої відкривається чудова панорама міста та Білянського хребта, до якого вона належить. Погода зранку була похмурою, і Стрибог проявляв свою потужну силу начебто випробуючи на міць тих, що прийшли взяти участь в обряді, а особливо двох молодих козаків – Назара та Євгена, які після Недільного Православлення прагнули отримати посвяту в Рідну Православну Віру.[ Читать далее... ]

23 11 2009 - 22:48
----------------------------------------------------------------------

  Кумир Перуна


Делегація рідновірів Слобожанщини, в складі представників громад «Світло Рода», «Святославичі» та «Родовичі» , на чолі з головою Січеславського краю РВ РПВ, о.Ладомиром та воєводою Січеславського краю Мудрославом, 24 серпня 7517р. (2009 р.) взяли участь у встановленні Кумира Перуна на Старокиївській горі у м. Києві, який був організований «Собором Українських Звичаєвих Громад» та іншими об’єднаннями рідновірів України при безпосередній участі Родового Вогнища Рідной Православної Віри. З Подільської пристані на Дніпрі у Києві, по Андріївському узвозу Кумира було пронесено на руках до Старокиївської гори, де після величної Славби Богам його було урочисто встановлено. Верховний волхв РВ РПВ Володимир Куровський дав інтерв’ю центральним телеканалам.

Фото репортаж

28 08 2009 - 22:58
----------------------------------------------------------------------

  Відбувся табір «Козацька слобода» Січеславського крайового Родового Вогнища Рідної Православної Віри

«Сковородинівка, що на Харківщині, відома світові як місце, де творив та знайшов свій останній притулок велет слов’янської філософської думки, мандрівний син українського козака Сави - Григорій Сковорода. Тут все особливе: і природа, і люди, і науковці музею, безмежно закохані в Г.Сковороду. Всюди витає дух лицаря святої борні, що пішов у Інший світ, промовивши: «Мір ловіл мєня, но нє поймал».

Тож кличемо усіх, хто бажає утвердити та зміцнити дух свій, взяти мужності і знань, підготуватись до величної справи творення Держави Роду.

"Рушаймо на Слобожанщину!"[ Читать далее... ]

01 06 2009 - 23:07
----------------------------------------------------------------------

Переход на страницу  1 2 3 ... 31 32 [33]