Поїдка настоятеля Першопристольного Скиту Родового Вогнища Рідної Православної Віри отця Твердислава на Харківщину


4 – 6 грудня 7517 (2009)р. рідновіри м.Харкова знову мали змогу спілкуватися з настоятелем Першопристольного Скиту Родового Вогнища Рідної Православної Віри отцем Твердиславом (Філатовим). На вечірню зустріч з о.Твердиславом 4 грудня прийшло понад 80 осіб, більшість присутніх вперше ознайомились з безцінними скарбами духовної спадщини наших Предків. На зустрічі відбулася презентація семінару Родосвіту «Як стати володарем власної Долі». Трьох годин виявилося замало, аби відповісти на всі запитання.


5 – 6 грудня відбувся семінар «Як стати володарем власної Долі». Учасники семінару протягом двох днів вчилися творити свій власний світ, знаходячи вихід із неприємних ситуацій та душевної кризи, оволодівали методом формування майбутнього за рахунок зміни власних негативних установок, концентрації бажання та сили думки.
6 грудня о 8.00 на капищі у лісопарку вже палав Священний Вогонь троє рідновірів, що пройшли навчання в Школі Рідної Віри, під час обряду Радення отримали рідні імена та утвердились у Роді Слав’янському. По закінченню обряду Радіння отець Твердислав провів обряд Недільного Православлення, на який зібралось понад 30 осіб. Звучали натхненні слави Богам. Як знак благословення Велеса кружляли в повітрі перші в цьому році сніжинки. Не зважаючи на прохолодну погоду нікому не хотілось розходитись, невідомо скільки ще тривало б спілкування, якби не необхідність повертатись до семінару.
06 12 2009 - 22:42
----------------------------------------------------------------------