Проповідницька поїздка Голови Січеславського Краю Родового Вогнища Рідної Православної Віри о.Ладомира на Донеччину.


Проповідницька поїздка голови Січеславського крайового Родового Вогнища Рідної Православної Віри о.Ладомира до Донецька.23 – 24 січня 7518р. відбулася проповідницька поїздка голови Січеславського крайового Родового Вогнища Рідної Православної Віри о.Ладомира до Донецька. Зустріч з рідновірами та прихильниками Рідної Віри проходила 23 січня в будинку культури ім. Кірова. Незважаючи на вкрай несприятливі погодні умови, перекриті у зв’язку із цим траси, в залі були люди з Краматорська, Горлівки, Курахового, Макіївки. Учасники зустрічі ознайомилися із світоглядними засадами, основними святами та обрядами Рідної Православної Віри.
В.о. Голови Краматорської громади РПВ п.Ярослав розповів про виховання козацького духу в світогляді Рідної Православної Віри, показав деякі ефективні засоби самозахисту. Господар краю Велемир Пєтухов доніс інформацію про плани розвитку кооперації серед громад Родового Вогнища РПВ.
24 січня проведено Недільне Православлення. Славлення Богів пройшло урочисто і піднесено, абсолютно не відчувалось, що майже всі присутні були на обряді вперше. Донеччани твердо вирішили, що настав час об’єднуватись у громаду Рідної Православної Віри.
29 12 2009 - 20:04
----------------------------------------------------------------------