Громада "Світло Рода" запрошує

Школа Відичної Традиції починає новий цикл занять з вивчення
Покону Рода Всевишнього.


Запрошуємо усіх бажаючих щовівторка, починаючи з 13 листопада 2018 р.

Місце проведення – вул. Пушкінська, 5 (оф.229), Час проведення 18.30 – 20.00.

Інформація: 050 934 1558 (в т.ч. Viber, WhatsApp), 098 203 8018, 063 196 4723


Склалося так, що людство проміняло мудрість на знання, а знання на інформацію. Оскільки кількість інформації збільшується з надзвичайною швидкістю, то люди просто потопають у цьому безмежному океані. Тим паче що в епоху інтернету і різного плану соцмереж практично неможливо відрізнити, так звану, фейкову інформацію від достовірної.

Тому зараз для прийняття важливих для себе рішень, як ніколи, важливо звернутися до мудрості наших Славних Предків, яку зберігали і передавали живим ланцюгом учнівської наступності сотні поколінь Відаючих Родів Наших.

Сьогодні ці таємні знання відкриваються усім, хто бажає їх прийняти, через Покон Рода Всевишнього.

Покон рода Всевишнього – філософсько-духовне вчення, на якому ґрунтуються знання про Всесвіт, закони його розвитку, місце і роль людини, роду, народу та людства вцілому у цьому процесі. Покон є основою, на якій ґрунтуються Родові Звичаї Русинів (Українців) та Слов’ян взагалі. Він також є підґрунтям таких життєво важливих практичних знань, що складають Родосвіт (кармічне зцілення), Родолад родини, суспільства, простору, духовних практик ладування (гармонізації) духу, душі, тіла.

Відання Покону вводить у стан душевної рівноваги та утримання цього стану за будь-яких обставин. Відання Покону в повній мірі дає людині Просвітлення.

З рештою ті знання, які Ви отримаєте на наших заняттях, забезпечуватимуть вам можливість орієнтуватись в океані інформації, легко відрізняючи фейкову інформацію (або просто непотрібну) від правдивої та потрібної для вашого розвитку, а також завжди приймати правильні рішення, тримаючись свого “Золотого Шляху”.

03 11 2018 - 23:57
----------------------------------------------------------------------