Поїздка Верховного волхва Родового Вогнища Рідної православної Віри Володимира Куровського до Харкова14 травня 2010р. понад 200 осіб зібралося в Українському культурному центрі «Юність» аби почути слово Верховного Волхва Родового Вогнища Рідної Православної Віри Володимира Куровського. Харків’яни вже мали можливість познайомитися з відомими духовними провідниками Родового Вогнища: протягом поточного року відбулися зустрічі із жрецями Богумиром Миколаївим, Твердиславом Філатовим, Яровитом Савіцьким. Тож цього разу більшість людей готувались до зустрічі з отцем Володимиром і прийшли з цілком конкретними запитаннями. Дві з половиною години пролетіли мов одна мить, отець Володимир вразив усіх своєю ерудицією, вмінням просто пояснити надзвичайно складні речі, своєю щирістю та почуттям гумору. Жодне з численних запитань не залишилось без обґрунтованої відповіді.15 та 16 травня отець Володимир провів семінар «Зцілення власними руками за допомогою Живи. 1 ступінь – Бережа». Учасники семінару отримали не тільки теоретичні знання, але набули перших практичних навичок під керівництвом отця Володимира, який нині є першовчителем цілительства Живою. Отець Володимир безпосередньо на семінарі провів ладування двом особам, яким конче необхідна була його допомога.


Справжнє свято відбулося на капищі Громади Рідної Православної Віри «Світло Рода» 16 травня. Цей день почався з обряду вінчання: Ярослав та Віста взяли шлюб, засвідчивши створення нової православної родини перед Рідними Богами та громадою. Більшість людей вперше були присутні на такому обряді. Враження було багатократно підсилено щирими і натхненними словами, проповідями отця Володимира, який проводив цей величний обряд.


В цей день отець Володимир, освятив капище громади, звернувшись до Дажбога Трисвітлого в усіх ликах його аби сила його могутня і праведна завжди перебувала на місці цьому. Тож маємо віднині в Харкові капище Дажбога!
У відповідності з Колодаром в цей же день отець Володимир провів величний обряд поминання Предків, вшанування Бога Трояна, що є уособленим втіленням Великого Триглава, Бога-хранителя Трисвіття.
Поїздка Верховного волхва Родового Вогнища Рідної Православної Віри Володимира Куровського є знаковою. Без перебільшення можна сказати, що почався новий етап у розвитку Харківської громади Рідної Православної Віри і рідновірського руху на Харківщині. Родове Вогнище Рідної Православної Віри набуло чимало нових прихильників. В громаду вже прийшли нові люди.
Харків’яни щиро вдячні отцю Володимиру за науку, натхнення та свято духовного єднання!26 05 2010 - 13:23
----------------------------------------------------------------------