Оголошення


Харківське відділення Міжнародної федерації козацького бойового мистецтва «Триглав» запрошує до табору "Козацька Слобода – 2019", який відбуватиметься з 2 по 11 серпня 2019 р. в с. Сковородинівка, Золочівського району Харківської області.


Табір в Сковородинівці проводиться 12-й рік поспіль на території Національного літературно-мемориального музею Г.С. Сковороди.


Мета проведення таборування:

Відпочинок від соціуму з його повсякденною суїтністю, гонитвою за грошима, підтримкою статусу на догоду “друзям”;

Максимальне наближення до природи, очищення свого тіла від шлаків і токсинів за допомогою живої джерельної води, купання в озері, чистого лісового повітря, здорової вегетаріянської їжі;

Медитації біля ватри та спілкування з однодумцями, природне перезавантаження з позитивними наслідками для тіла та психіки;

Навчання традиціям наших предків про виживання в природі з обмеженим ресурсом, спрямування уваги на духовні цінності;

Участь в слав’янських обрядах, знайомство з цікавими людьми, придбання нових друзів;

Участь у численних мастер-класах від досвідчених відичних психологів, заняття з "Родосвіту", "Родоладу", "Ярги", "Живи", "Триглаву" та ін.4 серпня відбудеться Крайове свято, присвячене Слов’янським Спасам,цього ж дня усі бажаючі відвідають музй Г.С.Сковороди.


Вартість участі у таборі - 170 грн./день для дорослих, 90 грн./день для дітей до 5 років, 130 грн./день для дітей до 16 років. Проживання у наметовому містечку (якщо немає свого намета, можна орендувати за 50 грн./день), відпочинок на березі озера “Панські штани” безкоштовний.


Для участі в таборі з собою треба мати: каримат, намет, спальник, змінний одяг і взуття для тренувань та нічних чергувань (для чоловіків), все що треба для купання, похідний посуд (миска, кружка, ложка, ніж), ліхтарик, зошит, ручку.
Приїхати до Сковородинівки ви можете автобусом від станції метро "Холодна Гора" з 6 платформи, маршрут № 169 (Рогозянка), відправлення о 9.00 та 19.00, вартість проїзду 42 грн.


Виходити в Сковородинівці біля музею.
Запис та інформація тел: 098 20 38 018, 066 38 48 787 ( вайбер), 063 345 05 57 Вышеслава.

26 07 2019 - 22:16
----------------------------------------------------------------------