Школа Відичної Традиції у Луганську відбулася 21 – 22 серпня 7518р.


Для проведення Школи 21 серпня до Луганська прибув голова Січеславського крайового Родового вогнища Рідної Православної Віри о.Ладомир. З раннього ранку Дана поблагословила Луганщину, окропивши своєю живильною вологою, та коли всі зібралися в лісопарковій зоні біля традиційного місця проведення Православлення на одинадцяту годину, в небі сяяло Сонечко, і Природа-Матінка, вгамувавши спеку, створила цілком сприятливі умови для проведення занять під відкритим небом.

Наступний день, неділя 22 серпня почався з обрядів імянаречення доньки та сина п.Світодара та обряду Радення двох славних козаків, які прибули із м.Ровеньки. Зразу після цього розпочався святковий недільний обряд уславлення Матері-Землі, адже наші предки саме в ці дні святкували Першу Пречисту.
Урочисто і піднесено провели святковий обряд о.Ладомир разом із п.Світодаром та п.Зоряною, чарівний живоспів якої утверджував нерозривну єдність учасників обряду із Рідними Богами та допомагав кожному відчути цю єдність душею і тілом. Єднаючись у священному стані із Матінкою Землею, рідновіри насичували Неньку любовю та світлом душі своєї, приносили подяку за урожай та життя родів слав’янських. Після братчини всі пішли до водоспаду, що неподалік, де п.Зоряна провела заняття із живо співу. Чарівні звуки живоспіву привабили чимало відпочиваючих у цих місцях, що створило ідеальні умови для проповідування РПВ. О.Ладомир відповідав на численні запитання, люди вперше чули про відичний світогляд наших предків, записували контактні телефони, розпитували про місце проведення Православлення.
Можна впевнено стверджувати, що проведені заходи остаточно сформували громаду в Луганську та започаткували нову громаду в Ровеньках, очільником якої наразі є голова ініціативної групи п.Ратмир.29 09 2010 - 19:33
----------------------------------------------------------------------