РІЗДВЯНІ ЗУСТРІЧІ 7518 р. Духовний проект - "Здійснимо перехід разом"З 19 по 25 грудня у Харкові в Олімпійському спортивному клубі «Темп» відбувалися «Різдв’яні зустрічі». Саме так називався різдв’яний захід Січеславського крайового Родового Вогнища Рідної Православної Віри, якому важко надати якесь однозначне визначення: фестиваль, п’ятиденний семінар, семінар-тренінг тощо.Це дійсно були зустрічі як добре знайомих так і зовсім незнайомих людей. Та духовно споріднені душі швидко стали дружньою родиною, причому родиною в найкращому розумінні цього слова.

Зустрічі відкрив 19 грудня воєвода Краю Мудрослав Мороко та благословив натхненною молитвою владика Краю жрець Ладомир.

Після короткого напутнього слова верховоди Яр-Тура Яременка почалися знайомства учасників, викладачів, які завершились дружньою вечерею в затишному кафе, кухарям якого була поставлена незвична для них задача – протягом тижня смачно годувати учасників вегетаріанською їжею, з чим вони гарно справились.

Кожен день починався зустрічанням Сонця – Славленням Дажбога , потім – слав’янська здрава від Живослави Помазан, далі – навчання, тренінги. Учасники високо поцінували майстерність викладачів: Цвітани Яременко (семінар «Володар власної Долі»), Яр-Тура Яременка (Нумерологія – помічник в пізнанні себе та оточуючих), Свєтани і Зимовита Барчукових , які вчили формувати свій простір цілей, творити колективний намір на духовний перехід 2012.Незабутніми були уроки живоспіву Зоряни Іванової, наснажуючі, спрямовані на розвиток емоційності та сердечної відкритості тренінги Ясни Тимченко (Подорож назустріч любові).
З інтересом була прийнята оповідь Олександри Чумакової про створення локальних екосистем для отримання чистої сільгосппродукції.
Справжнім відкриттям для всіх була доповідь Зореслави Мороко (Волосся як відображення внутрішньої енергії), причому бажаючі могли отримати індивідуальну консультацію.Кульмінацією Різдв’яних зустрічей було 23 грудня – величний Різдв’яний обряд, який провів владика Січеславського краю жрець Ладомир.Наймолодшим обрядодієм в цьому святодійстві був семирічний Радамир Помазан, який гарно справився із своїм завданням. Уроки живоспіву принесли гарний результат – майже всі присутні (понад 40 осіб) підспівували колядникам. Божественним живоспівом звучала під час обряду Коляда Світотворення Зоряни Іванової.

«Дажбоже! Дажбоже!», - багатоголосним хором завершували кожну її фразу рідновіри.Після завершення обряду із запаленими свічками та різдв’яною зіркою вирушили до іншого корпусу. «Ой, радуйся земле! Ясен Світ засвітився!», - урочисто і радісно звучало серед могутніх дубів.Святвечір, як і належить, пройшов благісно, всі почувалися як одна сім’я, що зібралася вшанувати своїх предків. Звучали різдв’яні пісні.
Протягом тижня невтомно працювала Долеслава Петрова, знімаючи на відео найцікавіші моменти для мабутнього фільму.
Ось і наблизився до завершення наш захід. Пані Цвітана проводить День подяки, сидячи в колі, всі спілкуються з отцем Ладомиром.
Дякують організаторам і викладачам за здобудки, адже є що понести в свої сім’ї.Подякуймо й ми невтомним організаторам та ініціаторам цих чудових різдв’яних зустрічей – Мудрославу, Яр-Туру й Цвітані .
Слава Рідним Богам!


01 11 2010 - 20:58
----------------------------------------------------------------------