Харківське обласне відділення Міжнародної федерації з козацького рукопашу «Триглав»

Постійний набір в групи для навчання


Навчання починається з освоєння оздоровчої гімнастики «Триглав», яка розвиває вільне управління своїм тілом, що в поєднанні із взаємодією зі стихіями та енергетичними практиками розкриває надможливості.
На наступних ступенях навчання досягаються вміння бойового танцю та ефективного рукопашу.

Запрошуються всі бажаючі незалежно від віку і статі.


Контактні телефони: 050 649 63 60, 063 100 99 23, 755 87 52,
066 282 83 56, 097 778 08 11

Триглав – бойове мистецтво руських воїнів, створене волхвами. Це бойове мистецтво використовували запорозькі козаки. Триєдині - тіло, розум і воля людини, нероздільно поєднані між собою, оволодіти ними – означає оволодіти Триглавом. Людина, що опановує Триглав, володіє системою побудови рухів – павутиною бойових траєкторій, що дозволяє виконати будь-який рух, а при необхідності – повторити техніку будь-якого стилю. Дія за таких умов перетворюється в удар або кидок , поєднуючись з дією противника, створює ефект відображення удару противника на самого себе. Біомеханічно та психофізично ці дії відповідають природі руської людини Методика навчання дає можливість кожному учневі Триглаву розробити свої індивідуальні особливості ведення бою з використанням слабких місць та помилок противника.
Зайняття першої ступені («Молодик») - це базові знання, які дають оволодіння тілом, опанування техніки заград (захисних положень рук), тинків (ударів колінами), копняків (ударів ногами), щитнів (ударів ліктями), тузнів (ударів руками), оберегів (захисних рухів) та кидків. Триглав відрізняється від інших бойових мистецтв тим, що всі рухи в ньому йдуть по колу. Як відмічають чоловіки, котрі раніше займались східними видами бойових мистецтв, цей стиль набагато легше засвоюється, бо він природний для нашого слов’янського складу, можливо, спрацьовує й генна пам'ять.


06 06 2011 - 15:38
----------------------------------------------------------------------