Відбувся табір "Козацька Слобода - 4"6-14 серпня 7519 (2011) року. в селі Сковородинівка, Харківської області, відбувся четвертий навчально-спортивний табір "Козацька Слобода", в якому прийняли участь представники громад рідновірів Січеславського краю Родового Вогнища Рідної Православної Віри. Метою таборування, як і в минулі роки було організація та вишкіл десяток самооборони громад рідновірів згідно рішення VI віча православних рідновірів від 10 травня 7517 (2009) року.


До мальовничої Сковородинівкі з'їхались рідновіри з Харкова, Дніпропетровська, Кременчуга, Полтави, Котєльви, Стаханова, Куп'янська та инших селищ Харківської області. Серед прибулих були, як "ветерани" таборування, котрі приїздять кожен рік, так і нові люди. Особливо приємно було бачити молодь.Цього року, крім дорослих, в роботі табору взяло участь близько двох десятків дітей та підлітків різного віку.

Таборовий день розпочинався надхненною молитвою до Сонця Дажбога, яку виголошував духовний провідник табору, жрець Ладомир.


Потім, після урочистого підняття прапору, козаки виконували враннішній прорух, яких переходив в тренування по давньорускому бойовому мистецтву "Триглав".
Після сніданку проводились теоретичні та практичні заняття по основам Рідної Православної Віри, зціленню руками за допомогою енергії Жива, енергопрактикам, відичному харчуванню, соціології, малюванню, вишиванці, тощо, які проводили жрець Ладомир та інші духовні провідники і рідновіри.


"Хай кожен учасник табору має можливість поділитися, зі своїми товарищами, знаннями, здобутими за останній рік. Ми хочемо, щоб тут панувала атмосфера любові, радості, взаємодії та допомоги, наче з'їхалась одна велика, дружня рідновірська сім'я" - сказав під час відкриття табору керманич Мудрослав Мороко. В саме такій атмосфері, наче одна мить, пролетіли дев'ять днів.Збагачені новими знаннями, наснажені єнергією та здоров'ям, з сумом та жалем прощалися таборовики зі своїми новими товарищами та місцем, яке за чотири роки стало рідним. На наступний рік домовилися провести табір на цьому ж місці та на більш довгий термін.
22 08 2011 - 15:31
----------------------------------------------------------------------