Про насРодове Вогнище Слов’янської Рідної Віри – об’єднання громад та сповідників Слов’янської Рідної Віри в Україні та поза її межами (є громади в Росії, Беларусі, Молдові, Німеччині, Сербії, Словакії, Словенії… - www.alatyr.org.ua).

Родове Вогнище тисячу років зберігалось у родовій пам’яті носіїв-хранителів Родового Покону, які предавали його в своїх родах із покоління в покоління на землях Поділля, Закарпаття, Запоріжжя …

В громадах Родового Вогнища рідновіри отримують знання з відичної мудрості Предків та звичаєвих шляхів духовного росту, а також підтримку у колі друзів, для яких Україна є Святою Землею.

Слов’янська Рідна Віра є споконвічною звичаєвою родовою Вірою-Відою (релігією) українців-русичів-русинів. Віра України-Руси священна і започаткована Богами Прави, які приходили і приходять на Святу землю України, проявляючись через Провідників Духа Всевишнього, єдиного і багатопроявного Бога Богів Рода.

Слов’янська Рідна Віра навчає, що Всевишній Бог є великий народжувач усього сущого, тому ім’я йому – Род. Він єдиний і всеохоплюючий. В той же час у ньому діють його прояви-частки – Рідні Боги, тому він єдиний і багатопроявний.

Звертаючись до конкретного Бога – Перуна, Велеса, Мокоші – православний рідновір закликає і отримує допомогу від тієї сили, яка йому необхідна у дану мить.

Рідна Віра – світогляд, який є логічним продовженням усвідомлення досконалості конкретного народу і несе у собі розуміння його призначення та внутрішньої суті, одночасно вказуючи найкращий шлях для духовного вдосконалення кожного члена роду (народу).

Слов’янська Рідна Віра – це досконалий шлях українського народу, що поєднує у собі сакральну мудрість усіх поколінь Предків та найсучасніші наукові знання.

У сьогоденні Слов’янська Рідна Віра покликана об’єднати духовні, фізичні, матеріальні прагнення українців-русичів-русинів для втілення всеохоплюючого прагнення нашого Роду жити в добробуті, по Правді і Справедливості, Вільно і Чесно у власній державі, на Рідній Землі..

З нашими друкованими виданнями можна ознайомитись на сайті Родового Вогнища www.alatyr.org.ua, а також придбати їх в громаді.

Громада Слов’янської Рідної Віри «Світло Рода» створена в червні 2005 р., Статут Громади зареєстровано Харківською облдержадміністрацією в березні 2006р.

В Громаді Слов’янської Рідної Віри «Світло Рода» щонеділі проводяться Недільні Православлення в лісопарку (зупинка «лісопарк» трамваїв № 7, 12) або у Журавлівському гідропарку в нижній частині острова. Початок о 9.30

Духовне навчання законам Прави проводиться щовівторка о 18.00

Проводяться обряди: очищення, очищення та освячення місця, Славба Богам, Ім’янаречення, Вінчання, Поховання, Тризни та інші.